Меню сайту

Рекламний ролік

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поділитись в соцме

Форма входу

 Склад Ради ПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" на 2017–2018 навчальний рік  

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       Протокол загальних зборів ЦДЮТ

                                                                                        № 6 від 04 жовтня 2017 року

ГОЛОВА РАДИ ЗАКЛАДУ: Пантєєва Руслана Миколаївна

 ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ: Вандер Олег Володимирович

СЕКРЕТАР РАДИ:  Ішмакова Ірина Леонідівна

1.Представники від батьківської громадськості:

Вандер Олег Володимирович – гурток «Фантазія»                                                                                                                                                                Політова Оксана Володимирівна   - гурток вокально-хореографічний «Мрія»                                                                                                                                                    Старенька Ольга Сергіївна           -  гурток «Розумники та розумниці»                                                                                                                                                                                  Антоненко Ольга Михайлівна    - гурток «Валяння вовни»                                                                                                                    Андрєєва Олена Георгіївна        - «Студія «Таїс»: «Театр моди»                                                                                              

2. Представники від педагогічного колективу центру:                                                           

Мосунова Тетяна Геннадіївна – заступник директора з НМР, керівник студії                                                                                                                       Вінс Ірина Василівна  - завідуюча  ОМ відділом, керівник гуртка                                                               Ішмакова Ірина Леонідівна        - інженер з охорони праці                                                                                                                                                                                                              Саломатова Анжеліна Вікторівна – керівник гуртка ПТМ                                                                                                                         Пантєєва Руслана Миколаївна- керівник гуртка «Батик», «Художній дизайн».                                                                                                                                                                                                       

 

3. Представники від вихованців закладу:                                                                                                                                                                                              Окатенко Микита Олександрович – курсант «Школи Джур», президент ДГО «Веселка»                                                                                                                  Пилипенко Аліна Віталіївна – заступник президента ДГО  «Веселка»                                                                                                                                       Хмілевська Даря Сергіївна      - член ДГО « Веселка»                                                                                                                                   Ішмакова Кіра Ігорівна           - член ДГО « Веселка»                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Долгополов Артем Олексійович –  член ДГО « Веселка»                                                                                                            

4. Представники від громадських організацій:                                                                                                                                                                                 Кириленко Галина Максимівна – директор агентства дитячого туризму                           Скалецький Анатолій Трохимович – голова Енергодарської міської організації Червоного Хреста                                                                                                    

                          

План роботи Ради ЦДЮИ на 2017-2018 навчальний рік

План роботи Ради ЦДЮТ на 2017-2018 навчальний рік (продовження)

 

 

                                                                                
 

 

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Освітні сайти
Всё для создания сайта на ucoz

Позашкілля
Український державний центр позашкільної освіти ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ​
ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ​
УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІОбласний центр художньо-естетичної творчості

Друзі сайту

ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ "Гармонія"
ЕЗОШ №4
ЕНВК №5
ЕЗОШ №6
ЕБЛ
ЕЗОШ №7
ЦТКС
ЦОППМ
ЕНМЦ
ЗІІТ
ЕМ ЦСССДМ
ЕМАН

Архів

Перекладач


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz
Щоб додати необхідна авторизація