Меню сайту

Рекламний ролік

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поділитись в соцме

Форма входу

ПРОТОКОЛ  № 3 засідання  Ради Центру дитячої та юнацької  творчості від 25. 05.2017 року

ПРОТОКОЛ  засідання  Ради Центру дитячої та юнацької  творчості

Засідання  загальних   зборів  (конференції)  учасників навчально – виховного  процесу Центру дитячої та юнацької творчості  : ПОРЯДОК    ДЕННИЙ                                                                                                                                     

Загальні збори (конференція) учасників  навчально – виховного процесу Центру дитячої та  юнацької творчості 

 

 

ПЛАН  РОБОТИ  РАДИ позашкільного навчального закладу  ЦДЮТ  на 2016 – 2017 навчальний рік                                                                                                                              

 

 

                                             Склад Ради  закладу  на 2016 – 2017 навчальний рік                                                                                                          

ГОЛОВА РАДИ ЗАКЛАДУ: Пантєєва Руслана Миколаївна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ: Вандер Олег Володимирович

СЕКРЕТАР РАДИ:  Мосунова Тетяна Геннадіївна

1. Представники від батьківської громадськості:

Вандер Олег Володимирович – гурток «Фантазія»                                                                                                                                                              

Окатенко Олександр Володимирович   - гурток «Влучний стрілець»                                                                                                                                                  

 Старенька Ольга Сергіївна - гурток «Розумники та розумниці»                                                                                                                                                                                  

Антоненко Ольга Михайлівна - гурток «Валяння вовни»                                                                                                                   

Лабузова Олена Леонідівна  - гурток «Шахи»                                                                                             

2. Представники від педагогічного колективу Центру:                                                           

Мосунова Тетяна Геннадіївна – заступник директора з НМР, керівник студії                                                                                                                     

Вінс Ірина Василівна  - завідуюча відділу  ОМР, керівник гуртка                                                              

Ішмакова Ірина Леонідівна  - інженер з охорони праці                                                                                                                                                                                                             

Саломатова Анжеліна Вікторівна – керівник гуртка ПТМ                                                                                                                        

Пантєєва Руслана Миколаївна- керівник гуртка «Батик», «Художній дизайн».                                                                                                                                                                                                      

3. Представники від вихованців закладу:                                                                                                                                                                                             

Компанієць Анастасія Андріївна  - президент ДГО «Веселка»                                                                                                                

Долгополова Єлизавета Олексіївна – заступник президента ДГО  «Веселка»                                                                                                                                       

Дунаєва Анастасія Дмитрівна    - член ДГО « Веселка»                                                                                                                                  

Сорокіна Ірина Вікторівна  - член ДГО « Веселка»                                                                                                                                                                                                                    

Окатенко Микита Олександрович – курсант «Школи Джур»                                                                                                                                                        

Камишній Олександр Володимирович – вихованець гуртка «Візерунок», курсант «Школи Джур».                                                                                                            

4. Представники від громадських організацій:                                                                                                                                                                                 

Кириленко Галина Максимівна - агентство дитячого туризму «Веселий глобус»                                                                                                    

Скалецький Анатолій Трохимович – голова Енергодарської міської організації Червоного Хреста  України                                                                                                                               

 

 

 

 

Пошук

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Освітні сайти
Всё для создания сайта на ucoz

Позашкілля
Український державний центр позашкільної освіти ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ​
ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ​
УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІОбласний центр художньо-естетичної творчості

Друзі сайту

ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ "Гармонія"
ЕЗОШ №4
ЕНВК №5
ЕЗОШ №6
ЕБЛ
ЕЗОШ №7
ЦТКС
ЦОППМ
ЕНМЦ
ЗІІТ
ЕМ ЦСССДМ
ЕМАН

Архів

Перекладач


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz
Щоб додати необхідна авторизація